СПОРТ - Перш за все
Останні записи

10 причин зайнятися спортом

200 миль по Нюрнбергу, або Швидкісний уїкенд

Це захід, а саме мотогонки, зародився ще в травні 1947 року і носив назву «Навколо кам'яної трибуни». Вже тоді організатором його був спортивний клуб Нюрнберга(Motorsportclub N rnberg), який провів після війни гонки ADAC на круговій дистанції. У 1950 році на конкурсі траса отримала назву «Гонки по кільцю Норіс». З кінця червня до початку липня в Нюрнберзі зустрічаються гарячі шини і могутні мотори. «Швидкісний уїкенд» триває на протязі ось вже 50 років і збирає понад 100 000 глядачів. Протягом двох вихідних днів пілоти вищого класу демонструють захоплююче змагання у Дюжинного ставка (Дуцендтайх), на єдиній такого роду трасі в Германії.

Траса має довжину 2 300 метрів, ширину десять метрів і її потрібно об'їхати 44 рази за один заїзд. На ній проходять гонки на кубки VW ADAC Touring Cup і BMW ADAC Junior Cup: чемпіонат Supertourenwagen і Deutsche Formel 3, а також Porsche Carrera Cup. Все це зробило «200 миль по Нюрнбергу» апогеєм німецької гоночної сцени.

Серед глядачів, що захоплено стежать за грандіозними гонками, нерідко зустрічаються знаменитості. Всім пропонується взяти участь в рамковій програмі: від живого контакту з гонщиками поза трасою до участі у виборі Міс гонок по кільцю Норіс. Саме тому «швидкісний уїкенд» і став всіма улюбленим местомом зустрічей як груп, так і окремих уболівальників.